STOMA VE YARA BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI
05 Ocak 2024

STOMA VE YARA BAKIM HEMŞİRELİĞİ SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMI DUYURUSU

Hastanemiz tarafından ‘’Stoma ve Yara Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı‘’ 12.02.024-22.03.2024 tarihleri arasında düzenlenecek olup, başvurular 02.01.2024-12.01.2024 tarihleri arasındadır. Bu sertifika programına, Stoma ve Yara Bakım hizmetinin gerekli olduğu birimlerde çalışan tüm hemşireler katılabilir. Öncelikli birimler; Genel Cerrahi, Üroloji, Gastroenterolojik Cerrahi, Pediatrik Cerrahi, Plastik Cerrahi, Ortopedi, Nöroloji, Fizik Tedavi Servisleri, Yoğun Bakım Üniteleri, Stomaterapi Ünitesi, Yara Bakım Ünitesi Ve Evde Bakım Hizmetlerinde çalışan en az lisans mezunu hemşireler, Hemşirelik yetkisi yapmış ebeler, Sağlık memurları(Toplum sağlığı) katılabilir.

1.Başvuru Belgesi :Başvurular https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2F adresine giriş  yapılarak başvurular bölümünden  (Başvurular-Eğitim Başvurusu-Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi) Başvuru Formu eksiksiz doldurularak, kesinleştirilerek çıktısı alınmalı ve Hastane Başhekim imzası ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ne imzalatılarak Mühür bastırılmalıdır.

2-Mezuniyet Belgesi: Aslı Gibidir onaylı diploma örneği(ön-arka fotokopi üzerine) ya da e-devletten alınan mezuniyet belgesi. Hemşirelikte Lisans mezunu olması zorunludur.

3-Kimlik Belgesi: Aslı gibidir onaylı kimlik belgesi (ön-arka fotokopi üzerine)

4-Çalışma Belgesi: Yukarıda belirtilen ilgili Kliniklerde çalıştığını gösteren belge, Belgenin hazırlandığı tarih güncel tarih olmalıdır.(OCAK 2024 )

Başvuru belgelerinin pdf olarak taratılmasının ardından, adresine mail olarak gönderilmesi ve mailinizin cevaplandığının teyit edilmesi gerekmektedir.

Konu İle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin;

Program Sorumlusu

Filiz SALMAN DAĞDEVİR

Mail: filiz.dagdevir@saglik.gov.tr

Tel: 0212440400-3143